KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14423322
nr 1442 3322
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Man & barn. Olja på pannå, 20x15, yttermått inklusive ram: 237x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:02:36
100 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)